środa, 13 sierpnia 2014

Sposoby na wysyłanie paczek

W momencie, kiedy i jak często mogą one wymagać, a gdy obecna umowa w sklepie, jeśli w ogóle, to się do uzupełnienia.

Dlaczego oni wykorzystują posłańców zamiast lokaty typu overnight lub na odwrót. Można zwrócić uwagę, że pakiety jednodniowych są wyceniane przez masy, więc jest często mniej kosztowne dla wysłać do łóżka z tobą niż wykorzystując nocny transporter.

Wykorzystywać tylko otwarte pytania, nigdy nie prosić zamknięte (tak / nie) z nich. "Czy jesteś całkowicie spełnione przez obecnego posłańca?" z zadowoleniem przyjmuje odpowiedź: "Tak, bardzo zobowiązany".

Chociaż pytanie "Jak się czujesz w przypadku, że powiedział, że mogę oszczędzić 15% na korzystania gotowa?" z zadowoleniem przyjmuje odpowiedzi "Byłbym zadowolony".

Na przy losowych, które nie są skierowane od razu, nie kończą się cicho, niezależnie od faktu, że jest ona niewygodna, będą w długim okresie talk pierwszy i oszczędnie więcej niż potrzebne.

Nagrać wszystko w powściągliwy sposób.

, Podczas gdy na telefon, niezawodne podejście do potencjalnych klientów za poleconych, czyli kogo jeszcze można rozmawiać z, w ich związku. Osoby regularnie proponujemy do wspólników w przypadku, ich zdaniem można zrozumieć potrzeby swoich partnerów. To również stanowi dla Ciebie believability w przypadku, że można powiedzieć coś w stylu "Dave finansów zaproponował wzywam was", szczególnie jeśli Dave jest naprawdę senior w organizacji.

Podejście istniejących klientów skierowań, a także, jeśli ludzie są zadowoleni ze swojej administracji, będą zadowoleni, aby ratować ciebie.

Prowadź dziennik, tak, że gdy ktoś mówi, żeby wrócić do w tygodniu, pamiętasz. Można to zrobić z wykorzystaniem programu Microsoft Outlook lub z czasopisma papieru. Nagraj wszystko, co mówią, tak, że następnym razem, gdy je nazwać można powiedzieć takie rzeczy ", gdy rozmawialiśmy miesiąc temu powiedziałeś, że biorąc pod uwagę kontroli swoich dostawców wysyłki, w nie tak odległej przyszłości".

Ustaw sobie koncentruje się na ilości połączeń można dokonać codziennie i nagrywać to, co wielu z was naprawdę zrobić, aby zagwarantować, że zachowałem się do celu. To jest naprawdę istotne.

Ciągły rozpocząć każdy dzień połączenia z dogonić połączeń z swoim dzienniku. Jeszcze będziesz marnować dużą liczbę potencjalnych klientów można odkryć, jak nie będzie ogon je.

Nieuchronnie każdy szuka organizacji wysyłki, więc musisz pozostać w kontakcie zwyczajowo. W ten sposób można zapewnić najlepsze dla siebie ryzyko wywołanie dokładnie rację, kiedy badają swoje plany kurierska gry.

Po dokonaniu pierwszego, w przypadku, że masz "nie teraz" intryguje odpowiedź, ustawić go w czasopiśmie trzy miesiące przed, zauważając z kim się identyfikuje, a to, co mówią, nazywać po więcej .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz